HISTORIE

DALI, foxtron, instalace, osvětlení, ovládání, stmívání

Založení společnosti Petr Kadlec – Apollo Art

Historie naší společnosti sahá do roku 1990, kdy dva přátelé založili společnost Petr Kadlec – Apollo Art, která začala vyvíjet a projektovat řídící systém pro řízení osvětlení. Společnost nabírá první zaměstnance a začíná sériovou výrobu systému MOD. Vše se osazovalo ručně a celá výroba se vešla do dvou pronajatých kanceláří. Základní myšlenkou bylo dělat velmi kvalitní systém, který vydrží v provozu dlouhé roky.

Stěhování, prodej, podpora, obchod

Stěhování

Dvě kanceláře brzy přestaly stačit a nevyhnutelně přišlo stěhování. Společnost se celkem stěhovala pětkrát, většinou z důvodu rozšíření kapacity. Nejdelší dobu jsme zůstali na pražském Žižkově v Jeseniově ulici – 13 let.

Řídicí systémy, řízení, elektřina, konfigurace

Řídicí systémy

Původní systém MOD byl koncem devadesátých let nahrazený komplexnějším systémem Power Express (PEX). Do dnešní doby máme tento systém v nabídce. V roce 2010 jsme se však rozhodli přeorientovat z proprietárního systému PEX na celosvětově rozšířenou normu DALI.

Foxtron s.r.o. - společnost, která prodává a instaluje inteligentní osvětlovací systémy pro vaše budovy

Foxtron s.r.o.

V roce 2010 se také naše společnost přetransformovala do společnosti Foxtron s.r.o., která se začala plně soustředit na vývoj a výrobu systému DALI. Od té doby pravidelně rozšiřujeme naše portfolio DALI produktů a díky tomu v této oblasti nabízíme velmi nadstandardní podporu.

Foxtron - minulost, přítomnost, budoucnost

Foxtron dnes

Dnes nás naleznete v Bezdrevské ulici v Praze. Většina naší výroby je sice dávno automatizována, nicméně naší původní myšlence zůstáváme nadále věrní a máme vždy radost, když i po třiceti letech provozu u zákazníka odhalíme původní systém, který stále funguje.

Foxtron a budoucnost světelné techniky

Foxtron zítra

Plánů do budoucna máme opravdu mnoho. Již delší dobu vyvíjíme bezdrátové řízení pro veřejné osvětlení. Chystáme se také přistavět dvě patra nad naší provozovnu a tím rozšířit kapacitu. Prakticky nepřetržitě vyvíjíme, nebo zdokonalujeme DALI produkty na základě zpětné vazby od vás – zákazníků.

Používáme cookies
Pro správné zobrazení všech funkcí webových stránek využíváme soubory cookie.